Filloi mes nje Serbi dhe Shqipetari, pastaj i dolen ne krah Turqit, perfshihen 180 persona ne rrahje masive ne Aeroportin e Hanoverit +18

Një rrahje masive ka ndodhur në një aeroport të qytetit gjerman Hanover, mes kurdëve që protestonin kundër veprimeve ushtarake të trupave turke kundër forcave kurde në Siri, dhe pasagjerëve turq, shkruan Mirror.

Kurdët që ishin mbledhur në aeroportin e Hanoverit, u sulmuan nga pasagjerët turq.
Shtypeni linkun me poshte dhe shikoni te gjithe ngjarjen..

VIDEO

LEXONI DHE:  SHIKOJENI SE ÇKA BËRI RAMIZ LLADROVCI NË MES TË QYTETIT (VIDEO)

LEAVE A REPLY