E Papritur: Kapet mat Diellza Kolgeci me biznesmenin e njohur shqiptarë, ja fotot e tyre bombastike

Diellza njihet si femër e suksesshme e cila tërë këto vite, përveç modelimit është marrë edhe me shumë aktivitete të tjera. Madje, atë kemi pasur mundësi ta shohim në rolin e aktores. Ajo këto ditë në një lokal është parë me një mashkull në momente romantike, por edhe më e çuditshme ai është biznesmeni i njohur shqiptarë, ja dhe fotot e tyre joshëse, shtypni posht dhe menjëher ju hapen fotot:

LEXONI DHE:  Wow! Kjo është shtëpia super luksoze e Shkurte Gashit (Pamje)

LEAVE A REPLY