Ky detaj i tradhëtoi! Pasi mohuan gjithçka, Butrint Imeri dhe Kiara Tito sapo treguan “padashje” se janë të lidhur [FOTO]

Nuk ka më dyshime, Butrinti dhe Kiara kapen më “mat” se kurrë!
Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të mirë dhe më simpatikë shqiptarë e sigurisht shumë i pëlqyer nga fanset femra. Para pak muajsh ai është përfolur për një lidhje të mundshme me moderatorin simpatike Kiara Tito, por këto lajme janë mohuar nga të dy ata, të cilët kanë theksuar se kanë vetëm një marrëdhënie shoqërore e cila ka nisur në televizion.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

LEXONI DHE:  E pa besueshme: Vajza shqipëtare e emocionon Ibrahim Tatlisesin ne restorant, Ja reagimi i tij do të ju përlotë!!

LEAVE A REPLY