Pak para martesës, çifti i showbizit shqiptar i japin fund lidhjes

Këngëtari i hitit “Kthehu ti”, Blero prej disa vitesh po jeton historinë e dashurisë me Afrona Dikën të cilët siç kanë shkruar mediat kosovare së fundmi pritej të martoheshin.
Mirëpo pikërisht kur gjërat mes tyre po shkonin mirë, çifti duket se po i jep fund.

Edhe Blero, edhe Afrona me postimet e tyre kanë lënë të kuptohet se lidhja e tyre është në krizë.

Fillimisht Blero ka postuar foton e vajzës së tij, Tara dhe shkruan se në jetën e tij nuk do asnjë tjetër përveç saj.
Ndërsa pak më vonë edhe Afrona ka postuar një foto në Instastory ku shkruan: “Nuk më duhen njerëz të cilëve nuk ju duhem”.
Siç bën të ditur “Prive”, dyshja as nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.
Megjithatë mbetet për t’u parë nëse kjo është thjesht një krizë e shkurtër dhe Bleron e Afronën do i shohim sërish bashkë apo diçka serioze.

LEXONI DHE:  Këngëtari i famshëm zbulon arysen se pse refuzoi të bëhej pjesë e “Dancing with the Stars” [VIDEO]

LEAVE A REPLY