Supriza për Sidorelën, Alban Skënderaj bën diçka që emocionoi të gjithë në koncertin e tij…(Video)

“Nuk qaj më, më ka marrë malli të qaj. Jam kaq e lumtur”, me këto fjalë na pret Sidorela nga Gramshi, kur e pyesim si ndihet pak javë pasi historia e saj bëri xhiron e botës.
Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në “News24” ka një tjetër surprizë të madhe për të.
“Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi sërish në Gramsh, tek banesa e Hasanit.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

LEXONI DHE:  Mos E Humbni! Remzie Osmani Na Prezanton Shtëpinë ‘Super-Luksoze’ Të Saj! (Video)

LEAVE A REPLY