E MBANI MEND ERMELEN FITUESEN E BIG BROTHER?! JA NDRYSHIMI DRASTIK NE PAMJEN E SAJ…(FOTO)

Fituesja e edicionit të 4 të Big Brother preferoi të qëndronte larg vëmendjes së medias për një kohë të gjatë. Por mesa duket efekti kohë e ka përmirësuar dukshëm pamjen e Ermela Mezurajt.
Në postimet e fundit në profilin e saj të ri në Instagram ajo duket mjaft tërheqëse. Prej shumë kohësh ajo ka preferuar të mbajë në privatësi të plotë jetën e saj. Ne Big Brother ajo u paraqit si nje femer shume e forte dhe indipendente keshtu sic duket te jete edhe sot.
Fituesja e Big Brother 4 eshte larguar nga bota e showbizit per nje kohe te gjate por ja ku rikthehet dhe ajo qe vume re te paren ishte ndryshimi i pamjes se saj i cili ka evoluar per mire. Komplimenta Ermela! Shikoni fotot duke klikuar më poshtë

LEXONI DHE:  Mos E Humbni! Remzie Osmani Na Prezanton Shtëpinë ‘Super-Luksoze’ Të Saj! (Video)

LEAVE A REPLY