EMOCIONUESE: Ky është djali që Gili e aksidentoi para 23 vitesh, Ja çka kishte ndodhur(Video)

Në një intervistë ekskluzive dhënë për emisionin ‘Mirage’ të lajmi.net, këngëtarja Gili ka zbuluar një eksperiencë nga e kaluara e saj të cilën nuk e ka treguar kurrë më parë. Kur ishte në orën e parë ushtruese për vozitje, para 23 viteve, ajo e kishte aksidentuar një djalë i cili quhet Agron Gashi, që për fatin e tij të mirë i ka shpëtuar këtij aksidenti.Kjo ndodhi e hidhur që në start, ka bërë që këngëtarja ndonëse e ka marrë patentën e shoferit, ajo nuk ka vozitur kurrë më.

Një ngjarje që i ka bashkuar ata dy është rasti kur këngëtarja ka kënduar në dasmën e tij në vitin 2014. Për më shumë, mund të ndiqni rrëfimin e Gilit dhe mund t’i shihni fotografitë e Agronit!/Lajmi.net/

LEXONI DHE:  Kështu e kallë atmosferën vjehrra kur këndon Mihrije Braha(VIDEO)

LEAVE A REPLY