Pse nuk u martua akoma humoristi Besim Dina? Rrëfen Ai në emision, ja e vërteta e tij shokuese…

Besim Dina për vite të tëra ka luajtur skeçe humoristike. E me këto skeçe që ai i luante u bë shumë i njohur në mesin tonë. Por ai nuk u ndal me kaq, Besimi i hyri edhe televizionit si moderator udhëheqës i emisionit të tij “Oxygen”. Ku pëlqehet shumë. Ai ne emision ka treguar per here te pare arsyen pse nuk u martua deri sot, ja arsyeja e tij shokuese, per me shume shtypni posht dhe ju hapet video:

LEXONI DHE:  VIDEO/ Kapet me drogë, policia vë në pranga këngëtarin shqiptar

LEAVE A REPLY