Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për vajzën dhe dëshirën që t’i ngjajë…

Më në fund, pas zhurmave që krijoi vetë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj foli për herë të parë mbrëmë për shtatëzaninë! Siç dukej edhe nga forma e rrumbullakosur e barkut, Xhensila është tashmë në muajin e pestë dhe së shpejti do të bëhet nënë e një vajze…
Ajo nuk ka dhënë detaje të tjera (sepse nuk mund të jepet i gjithe materiali brenda një nate) por me kalimin e ditëve me siguri do të zbulojmë më shumë, nga ata vetë…

Nuk mund të fshiheshin emocionet në sytë e saj…Nuk ka ngjarje më të bukur se kaq, në jetë! Xhensila tregoi te “Në Kurthin e Piter Pan” se edhe bashkëshorti i saj, Besi, është po kaq i emocionuar dhe të dy presin pa durim të bëhen prindërit e një vazje që, e mira është, siç u kuptua edhe nga mimika e Xhensilës, t’i ngajë asaj!kliko linkun me poshte ..video

LEXONI DHE:  Mos E Humbni! Remzie Osmani Na Prezanton Shtëpinë ‘Super-Luksoze’ Të Saj! (Video)

LEAVE A REPLY