Mbani Frymën: E keni parë shpesh, por nuk e keni ditur se është motra e Flori Mumajesit (FOTO EKSKLUZIVE)

Kantautori dhe tekstshkruesi i mirënjohur shqiptar Flori Muamjesi, është ndër më të pëlqyerit e momentit në trevat tona. Por, kur flietet për temat private rreth jetës së tij, edhe aty mund të thuhet se është ndër më të përfolurit, ai keto dit e ka postuar nje foto ne rrjetet sociale ku e ka prezantuar motren e tij, e cila eshte shume e njohur ne mediat shqiptare, ja kush eshte ajo, shtyp posht dhe menjeher ju hapet foto:

LEXONI DHE:  Ja kush është vajza që puthi Noizyn, ajo ‘shkatërron’ Boss-at(Video)

LEAVE A REPLY