Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës? Nuk do ta besoni, ja kush është Ai (FOTO)

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë. Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin, teksa shkruan “Mirëmëngjes dashni”, por shikoeni se kush është burri i saj, shtypni posht dhe menjeher ju hapen fotot:

LEXONI DHE:  Për çka iu hidhërua vjehrra Ariana Fejzullahut!?

LEAVE A REPLY