Si e transformoi Elite Show, 16 vjeçarin që punon te semaforat e kryeqytetit (Video)

Nuk është i panjohur për qytetarët e Prishtës, pasiqë atë e shohim çdo ditë teksa lanë xhamat e veturave.

Mirëpo, këtë herë 16 vjeçari Burhani është suprizuar nga kamera e Elite Show.

Gjatë rutinës së tij së përditshme ai është ftuar nga programi për një transformin në dukje por jo vetëm.

Atij në spektakël i janë bërë edhe supriza, duke realizuar kështu ëndrrën e tij.
Më poshtë shihni pamjet në Video:

Video

LEXONI DHE:  JA SI DO TË DUKESHIN XHENSILA DHE BESI SI PRINDËR;FOTO QË NUK DUHET HUMBUR…(FOTO)

LEAVE A REPLY