Vritet aktorja e njohur ja kush e ‘vrau’ Dritën e Familjës Moderne?

Kush e ‘vrau’ Dritën e Familjës Moderne? Myrvete Kurtishi është emri i aktorës së famshme të kinematografisë kosovare, e cila në publik njihet me rolin e popullarizuar të Dritës.
Ishte prej personazheve kyç të serialit të pas luftës, ‘Familja Moderne’, dhe Drita ishte personifikim i një nëne të shqetësuar gjithmonë që u kujdes për fëmijët e saj dhe gjithë familjen, përcjell ORAinfo.Myrvete Kurtishi shpesh edhe u përfol për statusin e saj. Në moshë dhe e pamartuar ishte pyetja e shumë fansave të saj.Per me shume klikoni me posht dhe shiko videon…

LEXONI DHE:  BRENDA SHTEPISE LUKSOZE TE ELVANA GJATES; JA DETAJI QE BENTE PERSHTYPJE/ FOTO

LEAVE A REPLY