Serbi më mirë mos të ngjitet fare në ring, shikoni super statistikat e Hasanit

Muharrem Hasani do të ndeshet me boksierin serb, Zoran Radic nesër në afërsi të Zyrihut.Katër herë kampioni i botës, Muharrem Hasani do të ‘luftojë’ me Radic nga ora 23:00, shkruan GazetaBlicHasani ka statistika të jashtëzakonshme në sportin e Thai Kik Boksit.

Kikboksieri numëron 50 fitore nga 55 ndeshjet e zhvilluara.27 prej tyre Muharrem Hasani i ka fituar me K.O.

LEXONI DHE:  Bombarduesi shqiptarë nxjer fizikun edhe në Brazil

LEAVE A REPLY