Zbulohet data e koncertit të Unikkatilit! (FOTO)

Organizatori i këtij koncerti ka publikuar datën e koncertit të Unikkatilit.

Organizatori i këtij koncerti ka publikuar datën e koncertit të Unikkatilit.

Jeton Lasku është personi që e ka organizuar këtë koncert i cili do të mbahet në Cyrih të Zvicrës më saktësisht në “Avalon Club” me datën 28.Prill.2018

Unikkatili pas këtij koncerti ka paralajmëruar se do ta publikoj edhe albumin e tij i cili siq duket do të jetë i fundit

LEXONI DHE:  Dhurata luksoze gjatë tërë vitit, por ja çfarë merr Adelina Tahiri për Shën Valentin(FOTO)

LEAVE A REPLY