Këngëtari i famshëm zbulon arysen se pse refuzoi të bëhej pjesë e “Dancing with the Stars” [VIDEO]

I ftuari i radhës në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ishte këngëtari i njohur, Andos. Ai foli rreth këngës se tij të re me titull “Ata Sy”, një këngë që u prit mjaft mirë nga publiku, i cili tashmë është mësuar me këngët mjaft të veçanta siç di Andos. Mirëpo përvec angazhimeve muzikore Andos tregoi për Fun Day se ka refuzuar ofertën për të qenë pjesë e “Dancing with the Stars”.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

FATMA

LEXONI DHE:  Blero dhe Afrona blejnë banesë, Prive zbulon shifrën marramendëse që ata paguan (VIDEO)

LEAVE A REPLY