Linda Morina i del në krah reperit, ”Mos ma ngucni Feron, se ua bëj Teng Teng”, videoja që po bën xhiron e rrjetit do iu shkri gazit [VIDEO]

Dy javë më parë, Fero u rrah keq nga një grup djemsh, kjo ngjarje u kthye në lajm dhe u bë virale brenda pak orësh, veçanërisht në momentin kur u bë publike edhe videoja ku shfaqeshin 4 djemtë duke ushtruar dhunë mbi reperin e talentuar të hitit “Gang Gang”.
Kjo ngjarje u shoqërua më një sërë komentesh, ku në mënyrë të pa diskutueshme u quajt një ndeshje e padrejtë.
Për të parë videon kliko linkun më poshtë.

VIDEO

LEXONI DHE:  Hiqet ndalesa për kamionë në rrugën Strugë-Qafëthanë

LEAVE A REPLY