I njihni këta 2 vogëlushë? Sot janë ndër reperët më të suksesshëm në Shqipëri [FOTO]

Që të dy edhe në ditët e sotme janë të pandashëm nga njëri-tjetri, këngët e tyre janë ndër më të dëgjuarat në tregun muzikor shqiptar dhe si rrjedhojë kanë një numër të madh fansash.
Bëhet fjalë për reperët Getinjo dhe Mozzik, të cilët hynë shumë shpejt në karrierë, duke u bërë konkurencë shumë artistëve të rinj.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

MOZZIK

LEXONI DHE:  Sela kërkon zgjedhje të reja parlamentare

LEAVE A REPLY