EMOCIONUESE: Ky është djali që Gili e aksidentoi para 23 vitesh, Ja çka kishte...

Në një intervistë ekskluzive dhënë për emisionin ‘Mirage’ të lajmi.net, këngëtarja Gili ka zbuluar një eksperiencë nga e kaluara e saj të cilën nuk...

Pse nuk u martua akoma humoristi Besim Dina? Rrëfen Ai në emision, ja e...

Besim Dina për vite të tëra ka luajtur skeçe humoristike. E me këto skeçe që ai i luante u bë shumë i njohur në...

Xhensila hap kutinë, zbulon live gjininë e bebes që pret

Besi dhe Xhensila, dy nga personazhet më të komentuar në shoë bizin shqiptar do të bëhen prindër shumë shpejt. Në muajin e gjashtë të shtatzënisë,...

Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për vajzën dhe dëshirën që t’i ngjajë…

Më në fund, pas zhurmave që krijoi vetë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj foli për herë të parë mbrëmë për shtatëzaninë! Siç dukej edhe nga forma...

E MBANI MEND ERMELEN FITUESEN E BIG BROTHER?! JA NDRYSHIMI DRASTIK NE PAMJEN E...

Fituesja e edicionit të 4 të Big Brother preferoi të qëndronte larg vëmendjes së medias për një kohë të gjatë. Por mesa duket efekti...

Supriza për Sidorelën, Alban Skënderaj bën diçka që emocionoi të gjithë në koncertin e...

“Nuk qaj më, më ka marrë malli të qaj. Jam kaq e lumtur”, me këto fjalë na pret Sidorela nga Gramshi, kur e pyesim...

E denoncuan prindërit, Vali Corleone mbetet në psikiatri

Arrestimi i Vali Corleone dhe përfundimi i tij në psikiatri ishte një lajm që bëri bum mediatik para disa ditësh. Corleone ishte denoncuar nga prindërit...

Pak para martesës, çifti i showbizit shqiptar i japin fund lidhjes

Këngëtari i hitit “Kthehu ti”, Blero prej disa vitesh po jeton historinë e dashurisë me Afrona Dikën të cilët siç kanë shkruar mediat kosovare...

E Papritur: Kapet mat Diellza Kolgeci me biznesmenin e njohur shqiptarë, ja fotot e...

Diellza njihet si femër e suksesshme e cila tërë këto vite, përveç modelimit është marrë edhe me shumë aktivitete të tjera. Madje, atë kemi...

Ky detaj i tradhëtoi! Pasi mohuan gjithçka, Butrint Imeri dhe Kiara Tito sapo treguan...

Nuk ka më dyshime, Butrinti dhe Kiara kapen më “mat” se kurrë! Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të mirë dhe më simpatikë shqiptarë...