Rita Ora pritet me pite, fli e mantia: Jam në shtëpi(FOTO)

Rita Ora tashmë është vendosur në hotel ku do të qëndrojë deri në kohën e koncertit. Këngëtarja me të pushuar paksa nga udhëtimi, ka filluar...

Upss! Elita ‘turpëron’ Gjikon, i dalin sheshit duke kapur peshkaqenin [VIDEO]

Elita Rudi dhe reperi i njohur, Gjiko kanë zgjedhur të pushojnë në vendin përrallor, Maldive. Por diten e sotme ata kanë shijuar një ishull...

Vritet aktorja e njohur ja kush e ‘vrau’ Dritën e Familjës Moderne?

Kush e ‘vrau’ Dritën e Familjës Moderne? Myrvete Kurtishi është emri i aktorës së famshme të kinematografisë kosovare, e cila në publik njihet me...

Brenda shtëpisë së Mihrijes dhe Naimit: Dy këngëtarët rrëfejnë një ditë me të birin...

Janë bërë tre anëtarë të një profesioni. Mihrije Braha dhe Naim Abazi, vijnë për herë të parë në një intervistë të përbashkët me të...

Mbani Frymën: E keni parë shpesh, por nuk e keni ditur se është motra...

Kantautori dhe tekstshkruesi i mirënjohur shqiptar Flori Muamjesi, është ndër më të pëlqyerit e momentit në trevat tona. Por, kur flietet për temat private...

Gjesti heroik/ 88-vjeçari shpëtoi një grua nga 5 grabitës me thika

Ishin të rinj dhe të armatosur me thika, por kjo nuk e ka trembur aspak një 88 vjeçar të reagonte nga ajo që ishte...

Në gjendje të rëndë aktori shqiptar që na ka bëre për shumë vite të...

Ai është një nga aktorët e humorit që për vite me radhë na ka bërë të qeshim me humorin e tij. Por duket se dita...

Reagimi i Berat Buzhalës kur Milaim Zeka futet papritur në emision (Video)

Sonte të ftuar në emisionin n’Kosovë Show janë gazetari dhe opinionisti Berat Buzhala dhe deputeti Milaim Zeka, shkruan Gazeta NewBorn. Sikurse në emisionet tjera edhe...

FAMILJA ‘LUFTON PËR BUKËN’, XHENSILA DHE BESI MES LOTËVE I BEFASOJNË ME SURPRIZËN E...

Familja ‘lufton për bukën’, Xhensila dhe Besi mes lotëve i befasojnë me surprizën e veçantë… Sot Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku iu bashkuan nismës ‘Fundjavë...

Mes luksit e miliarda dollarëve, kjo është familja shqiptare më e pasur në botë(FOTO)

Aktori shqiptar Blerim Destani dhe familja e tij janë ndër më të pasurat në botë ku pasuria e tyre marramendase krahasohet me atë të...