EKSKLUZIVE: Vjen arrestimi i par per vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ja kush eshte vrasesi...

Vjen arrestimi i par per vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ja kush eshte vrasesi…..Ivanoviq është vrarë dje në mëngjes para zyrës së tij në veri...

Akuadukti i Shkupit do të restaurohet

Shkup, 25 shkurt - Akuadukti i Shkupit do të restaurohet dhe do të ketë më shumë përmbajtje shoqëruese rekreative dhe kulturore. Të parët për...

Dënohet nga gjykata kirurgu, ja cfarë ju bënte pacienteve kur ishin në anestezi

Kërkoi që të “mbahej” mend nga dy pacientë të tij, duke u shënuar në mëlçi inicialet e emrit të vet, por e pëson keq. Një...

Dasma superluksoze e oligarkut rus, i dhuron nuses unazë 7 milionë dollarë

Oligarku rus, Aleksey Shapovalov, u martua me partneren e tij me të cilën ka shumë kohë Ksenia Tsaritsina në një prej dasmave më të...

Rrëfim prekës i nënës: Si më përzunën nga shtëpia djemtë dhe nuset e tyre…

Nena Hapeni derën bijt’ e mi… jam nëna që ju kam dhan’ gji ju kam rrit me shum’ mundime pse ma vrat sot zemrën time… Ikën vitet un’ u...

LAJMI FUNDIT: Serbi rrahu 3 vajza shqiptare ne Zvicer, arsyeja hakmarrja per Vrasjen e...

Ngjarja ka ndodhur në Lozane te zvicres ,në oret e hershme të mëngjesit të ditës se Merkure, 17-01-18 e 3 Vajza mete fejuarit ishin...

Do shokoheni nga benefitet e sistemit të Gaddafit/ Pothuajse çdo shërbim ishte falas!

Dikush mund ta mbajë mend kohën, kur shqiptarët shkonin për të punuar në Libi, në vitet ’80 të shekullit të kaluar. Këtë ata e...

Manuela, Xhoana dhe Benjamini, fotot e të rinjve që humbën jetën mes dallgëve në...

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në Vlorë, nën dallgët e detit: Manuela Maraj nga Vlora,...

A duhet ta lini bojlerin gjithmonë ndezur? (FOTO)

Njerëzit përdorin teknika të ndryshme për të ruajtur energjinë elektrike. Disa prej tyre mendojnë se, bojleri duhet të lihet i ndezur gjithë kohës, në vend...

Stresi martesë me Keisin, detajet e dasmës përrallore në ishullin Santorini (Video)

Keisi është vajza nga Tirana që studion në Kanada, që duket se i ka rrëmbyer zemrën një “bad boy” si Arkimed Lushaj, i cili...