NDODHË NË KOSOVË: PACIENTËT VDESIN DERISA JANË NË LISTA TË PRITJES

Tetë pacientë me probleme në zemër nuk kanë arritur të presin trajtimin mjekësor, pasi që ndërkohë kanë vdekur para se t’u vijë radha. Bëhet fjalë...

Shikoni trailerin e filmit horror që po konsiderohet si më i frikshmi në dekadat...

Pas premierës në Festivalin e Filmit të Sundance, filmi i zhanrit horror “Hereditary”, është shpallur ekzorcisti i këtij brezi. Ai gjithashtu u vlerësua si “filmi...

Pamje tmerruese: Dyshonte se e ëma po e dhunonte vajzën e vogël, burri vendos...

Pamje tmerruese: Dyshonte se e ëma po e dhunonte vajzën e vogël, burri vendos një kamerë të fshehtë në shtëpi, dhe shikon tmerrin e...

NJË TON HASHASH, DROGA SHQIPTARE NË MAGAZINËN ITALIANE

Policia italiane sekuestroi 800 kg kanabis në një operacion ku u arrestuan edhe dy shtetas shqiptarë. Guarda di Finanza ka ndërhyrë në momentin kur...

Kosovarja shofere e një autobusi në Zvicër

Përderisa në Kosovë vazhdon të jetë e rrallë ta shohim një grua duke e vozitur autobusin, në shtetet evropiane kjo gjë është e zakonshme....

COCA-COLA OFRON 1 MILION DOLLARË PËR PERSONIN QË DO I ZGJIDHË KËTË PROBLEM

Për më shumë se një shekull, ajo ka qenë lider në treg në fushën e pijeve me sheqer, por Coca-Cola tashmë duhet të kujdeset,...

Ky djalë i vogël mendonte se nëna e tij e ndjerë po flinte dhe...

Fëmijët mund të jenë shumë të vegjel për të kuptuar se çfarë është vdekja. Mund të jetë e vështirë për ta që të pranojnë...

Marina turke kthen mbrapsht platformën italiane pranë Qipros: s’ka kërkim gazi pa lejen tonë

Marina turke kthen mbrapsht platformën italiane pranë Qipros: s’ka kërkim gazi pa lejen tonë Tensione ndërmjet Italisë dhe Turqisë, pak ditë pas vizitës së Presidentit...

8 vjet burg për ish-ministrin e Ekonomisë

Tweet Share 8 vjet burg për ish-ministrin e EkonomisëKURIOZITETE DECEMBER 15, 2017 Ish-ministri i ekonomisë në Rusi, Alexei Ulyukayev është shpallur fajtor për korrupsion dhe...

Prej nesër më ftohtë dhe borë

Reshje të kohëpaskohshme të borës dhe ulje të temperaturave për dhjetë gradë paralajmërojnë meteorologët prej nesër dhe ditët në vijim. Prej nesër nën ndikimin të...