Pas humbjes së KB Prishtina, Blerand Stavileci sulmon bjellorusët: Jeni ma t’zi se shkiet

KB Prishtina ka pësuar humbje në ndeshjen e parë ndaj Tsmoki-Minsk me rezultat 50:57 në Ligën e Kampionëve në basketboll, dhe kjo gjë e...

Pavarësia e Katalonjës “largon” Messin nga Barcelona

Të gjitha klubet e mëdha të futbollit në Evropë do të ishin në favor të Pavarësisë së Katalonjës. Përse? Sepse në rast se ndodh,...