Blog Page 158

E Papritur: Propozim martes live në emision Albana Osmanit, por a jeni gati ta shikoni përgjigjen e saj (VIDEO)

E Papritur: Propozim martes live në emision Albana Osmanit, por a jeni gati ta shikoni përgjigjen e saj….Në mbrëmjen e kaluar në TOP Show Magazine kanë qenë të ftuar disa këngëtarë dhe reperë nga Kosova. Këngëtari i ri Trim Jetullahu promovoi këngën e tij më të re me Çiljetën “BUBU”, ndërsa nuk shpëtoi pa u ngacmuar pak nga prezantuesit...

Të famshme apo jo, të njohura mediatikisht apo të lëna në hije, këto janë 15 femrat që bëjnë një jetë super luksoze mes Tiranës dhe shteteve të tjera të...

E Papritur: Propozim martes live në emision Albana Osmanit, por a jeni gati ta shikoni përgjigjen e saj….Në mbrëmjen e kaluar në TOP Show Magazine kanë qenë të ftuar disa këngëtarë dhe reperë nga Kosova. Këngëtari i ri Trim Jetullahu promovoi këngën e tij më të re me Çiljetën “BUBU”, ndërsa nuk shpëtoi pa u ngacmuar pak nga prezantuesit...

Ja 15 femrat më të pasura në Tiranë… dhe jeta e tyre tmerrësisht luksoze (Video)

Të famshme apo jo, të njohura mediatikisht apo të lëna në hije, këto janë 15 femrat që bëjnë një jetë super luksoze mes Tiranës dhe shteteve të tjera të Europës e të botës.Janë të gjitha shqiptare, me pasuri të mëdha e me të ardhura kolosale.“InTv” ka bërë një klasifikim të detajuar të tyre, duke renditur pjesë nga pasuritë që...

nese ne enderr shihni persona qe kane vdekur gjarper apo qen ja kuptimi i tyre (VIDEO)

Bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje apo kuptim interesant të paarritshme për ndërgjegjen tonë kur jemi zgjuar, kështu që nuk është një rastësi fakti se që nga kohët e lashta është besuar se ëndërrimi i njerëzve është një shenjë e rëndësishme që nuk duhet të injorohet, ndërsa kuptimi këtyre 3 gjërave është, nëse shihni gjarpën supozohet...

Eni Koçi dështon në fotoshop, shikoni gabimin në fytyrën e saj

Eni Koci është njëra ndër këngëtaret shqiptare më të përfolura për operacinet plastike, edhe pse një gjë të tillë e ka mohuar gjithmonë, shkruan Artistët Shqiptarë. E së fundmi në një foto të postuar në rrjetet sociale motrat Koci së bashku, fansat vërejnë që Eni ka përdorur në masë të madhe photoshopin, ku shihet që i ka fshirë edhe flokët. Vlersojeni...

Cfarë po ndodhë, çmendet Blero e ofendon keq Teutën në koment, pasi ajo publikoj këtë foto, ja komenti shokues i Bleros (FOTO)

Nga martesa e tyre Teuta Krasniqi dhe Blero kan një vajzë Tarën, e cila tashmë është e njohur për publikun shqiptar. Çifti Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi, tashmë janë shumë larg njëri tjetrit. Por edhe sot cdo informacion mbi jetën e tyre flitet menjëher në media. Blero vazhdoi jetën e tij dhe sot gjendet në prehër të një të...

A mund ta besoni se sa kushton tani një veturë e vitit 1999-2007 në Kosovë, pas ligjit të ri?

A mund ta besoni se sa kushton tani një veturë e vitit 1999-2007 në Kosovë, pas ligjit të ri?….Sot ishte ditë tregu, por që veturat për dikë janë shtrenjtuar. Shkaktar i çmimit po besohet të jetë hyrja në fuqi e ligjit për automjete. Për më shumë ndiqeni kronikën e realizuar nga Agan Hajdarhoxha, ndërsa a mund ta besoni se...

Pasi tha se e ngacmonte, Rashel Kolaneci ‘’turpëron’’ Mamaqin me foton që i poston [FOTO]

Javën e kaluar e ftuar në “Shiko kush luan”, Rashel Kolaneci tregoi se Ermal Mamaqi e kishte ngacmuar por kjo në kuader të lojes pasi duhet të përmendte një emër personazhi publik. Por sot në profilin e saj në Instagram Kolaneci ka postuar një ‘Insta Story’ ku shihet Mamaqi duke bërë ski. “Ermal Mamaqi ndez Instagramin me format bombastike”, shkruan...